Aktualności

/

Ponowna certyfikacja Zintegrowanego Systemu Zarządzania

✅ ISO 9001:2015

✅ AQAP 2110:2016

✅ ISO 22301:2020

 

Podczas tegorocznego auditu uzyskaliśmy ponowną certyfikację wg. normy ISO 9001 i AQAP 2110! Te dwie normy wprowadziliśmy do naszej firmy już w 2001!

Dodatkowo w tym roku przeprowadziliśmy pierwszą certyfikację naszego systemu na zgodność z normą ISO 22301 potwierdzając, że wprowadzone kilka lat temu procesy i procedury spełniają wymagania dotyczące systemu zarządzania ciągłością działania naszej firmy.

 

Certyfikaty potwierdzają

 

ISO9001 zachowanie najwyższych standardów jakości

AQAP gotowości do realizacji kontraktów w zakresie bezpieczeństwa i obronności

ISO22301 zapewnienia ciągłości działania organizacji

 

Jakość i ciągłość działania u podstaw naszej działalności: projektując i budując obiekty DataCenter kluczowa jest jakość, certyfikacja ciągłości działania nie tylko potwierdza naszą gotowość do dostarczania nowoczesnych serwerowni przy obecnie występujących zawirowaniach na rynku ale jest też gwarancją świadczonych usług serwisowych i SLA dla naszych partnerów.

 

Jesteśmy bardzo dumni, że kolejny raz nasza wytężona praca w kierunku doskonalenia procesów, została doceniona przez Auditorów CCJ WAT, a uzyskane przez nas w ostatnich dniach Certyfikaty są formalnym potwierdzeniem Jakości, jaką otrzymują od nas Klienci.