#Współpraca

Nowa technologia budowania Data Center - ModularDC

/

❗️ ModularDC, to nazwa nowego produktu oferowanego przez TECHKO® na podstawie zawartej umowy z firmą Climatic - Budownictwo Modułowe .

Pod nazwą ModularDC kryją się kompleksowe rozwiązania związane z projektowaniem i budową obiektów typu Data Center, w oparciu o system modułowy @Climatic z infrastrukturą techniczną zgodną z normami i standardami dla tego typu obiektów.

➡️ Nasz nowy produkt jest swoistą innowacją łączącą wysoką jakość i trwałość budownictwa tradycyjnego z szybkością i mobilnością systemów kontenerowych. ModularDC to uzupełnienie oferty w segmencie Data Center, gdyż tego typu obiekty wykonywane były w technologii tradycyjnej (beton, murowane ściany itp.) lub kontenerowej (połączone ze sobą kontenery), co wiązało się z trudnym wyborem pomiędzy jakością a krótkim terminem realizacji inwestycji.

ModularDC to propozycja dla firm, które chcą zbudować podstawowe lub zapasowe Data Center na swoje potrzeby lub chcą świadczyć usługi komercyjne (kolokacja, przechowywanie danych, usługi w „chmurze”) i potrzebują obiektu wybudowanego w krótkim czasie, w sensownym budżecie i „blisko” Klienta. To również propozycja dla firm, które potrzebują zmodyfikować swoje dotychczasowe rozwiązania technologiczne (informatyczne, telekomunikacyjne) i potrzebują rozwiązań skalowalnych, łatwych w rozbudowie, spełniających wysokie wymagania techniczne i funkcjonalne.

???? Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem i chciałbyś poznać więcej szczegółów technicznych tego rozwiązania, prosimy o kontakt mailowy modulardc@techko.eu.

Czytaj więcej

Zaufanie, wyrażane w kontynuowaniu współpracy

/

???????? Niedługo będziemy zaczynać dwa obszerniejsze projekty dla tego samego Inwestora. Dziękujemy naszym Klientom za wysokie uznanie i zaufanie, wyrażane w kontynuowaniu współpracy.

W grudniu 2021 roku zakończyliśmy wykonanie instalacji elektrycznych w zakresie SN i nn dla jednego z największych dostawców Data Center na świecie.

✔️ Zakres prac obejmował realizację drugiego etapu inwestycji, czyli m. in.: przyłączy energetycznych SN, budowę 2 bloków energetycznych oraz 6 hal serwerowych wraz z towarzysząca infrastrukturą elektroenergetyczną.

???? TECHKO - generalny projektant oraz wykonawca instalacji elektrycznych i BMS ????

Czytaj więcej