#DataCenter

Rozpoczęliśmy kolejną budowę

/

???? Z przyjemnością informujemy Państwa o rozpoczęciu kolejnej budowy dla jednego z największych dostawców Data Center na świecie. ????????‍????

Jesteśmy dumni z tego, że udaje nam się utrzymywać zadowolenie naszych Kontrahentów i nawiązywać z nimi współpracę na przyszłość. Dziękujemy za zaufanie.

???? TECHKO® - generalny projektant budynków oraz wykonawca instalacji elektrycznych i BMS ????

Czytaj więcej

Nowa technologia budowania Data Center - ModularDC

/

❗️ ModularDC, to nazwa nowego produktu oferowanego przez TECHKO® na podstawie zawartej umowy z firmą Climatic - Budownictwo Modułowe .

Pod nazwą ModularDC kryją się kompleksowe rozwiązania związane z projektowaniem i budową obiektów typu Data Center, w oparciu o system modułowy @Climatic z infrastrukturą techniczną zgodną z normami i standardami dla tego typu obiektów.

➡️ Nasz nowy produkt jest swoistą innowacją łączącą wysoką jakość i trwałość budownictwa tradycyjnego z szybkością i mobilnością systemów kontenerowych. ModularDC to uzupełnienie oferty w segmencie Data Center, gdyż tego typu obiekty wykonywane były w technologii tradycyjnej (beton, murowane ściany itp.) lub kontenerowej (połączone ze sobą kontenery), co wiązało się z trudnym wyborem pomiędzy jakością a krótkim terminem realizacji inwestycji.

ModularDC to propozycja dla firm, które chcą zbudować podstawowe lub zapasowe Data Center na swoje potrzeby lub chcą świadczyć usługi komercyjne (kolokacja, przechowywanie danych, usługi w „chmurze”) i potrzebują obiektu wybudowanego w krótkim czasie, w sensownym budżecie i „blisko” Klienta. To również propozycja dla firm, które potrzebują zmodyfikować swoje dotychczasowe rozwiązania technologiczne (informatyczne, telekomunikacyjne) i potrzebują rozwiązań skalowalnych, łatwych w rozbudowie, spełniających wysokie wymagania techniczne i funkcjonalne.

???? Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem i chciałbyś poznać więcej szczegółów technicznych tego rozwiązania, prosimy o kontakt mailowy modulardc@techko.eu.

Czytaj więcej